Kancelaria

 

Motywacją do rozpoczęcia w 1995 roku działalności w zawodzie doradcy podatkowego były solidne podstawy zdobyte zarówno podczas pracy w przedsiębiorstwach państwowych jako głównego księgowego w latach 1984 – 1989 oraz doświadczenie uzyskane w trakcie wykonywania od 16.05.1991 r. samodzielnej działalności gospodarczej i jako menadżer firm zagranicznych w latach 1989 – 1994.

Impulsem do prowadzenia działalności w zakresie doradztwa podatkowego była propozycja mojego ojca adwokata Czesława Gendery wykorzystania zgromadzonych doświadczeń podczas wykonywania usług dla firm z kapitałem zagranicznym.

Pierwszym współpracownikiem była moja żona Małgorzata Gendera, która w dalszym ciągu w nieoceniony sposób wspiera moje działania.

W roku 1995 Kancelaria obsługiwała w zakresie doradztwa podatkowego i prowadzenia ksiąg rachunkowych cztery niewielkie firmy z kapitałem niemieckim. Obecnie obsługujemy ponad 36 firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, w tym 29 z kapitałem zagranicznym, a także osoby wykonujące wolny zawód.

Wśród naszych klientów znajdują się firmy o następujących profilach działalności:

przetwórstwo rolno-spożywcze

produkcja wyrobów metalowych oraz dla budownictwa

produkcja wyrobów tekstylnych

przetwórstwo drewna

wytwarzanie energii elektrycznej

usługi montażowe w branży energetycznej

usługi budowlane

zarządzanie nieruchomościami

usługi transportowe i spedycyjne

oddelegowanie pracowników do pracy za granicą

handel hurtowy i detaliczny

kultura i dziedzictwo narodowe


Warto doczytać

50-proc. koszty nie przysługują przedsiębiorcom Oferta usług Kancelaria Bermar
Napisz do nas
Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-mail
Firma
Zgody
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Doradcę Podatkowego Mariusza Gendera z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Kupieckiej 49/3 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego I Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 R. w sprawie ochorny osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Doradca Podatkowy Mariusz Gendera. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.
Dodatkowe informacje
Strona główna
podatki

Dane kontaktowe

Doradca podatkowy Mariusz Gendera ul. Kupiecka 49/3 tel.:68 328 09 45fax:68 328 09 46biuro@gendera.pl

Na skróty

Certyfikaty Oferta Pliki do pobrania Polityka prywatności
© Proejkt i wykonanie BerMar multimedia